Lietderīgs noradījums:
Laipni lūgti kompānijas CA Timbers Ltd mājas lapā - viena no Baltijas un Krievijas zāģmateriālu izplatītājiem un eksportētājiem, kas ir labi pazīstams Latvijā.
Visa mūsu piedāvātā produkcija - tas ir mūsu ilgstošo partnerattiecību rezultāts ar Latvijas un Krievijas gateriem un kokzaģētavām, kā arī precīza mehanizēta kvalitātes kontrole, kas garantē mums pastāvīgu 100% rezultātu.

Sākot ar Krievijas priedi un egli un beidzot ar nežāvēto jeb šķiroto Baltijas celtniecības un taras dēli jebkuras koka sugas; mēs piegādāsim visu - ātri, efektīgi un pēc vienmēr konkurētspējīgām cenām.

Kompānija CA Timbers Ltd - tas ir privāts bizness, kas izvietojās Latvijā un specializējās kā zāģmateriālu produktu eksportieris un izplatītājs.
Visu šo laiku CA Timbers Ltd auga paplašinot piedāvātas produkcijas sortimentu harmoniskā attiecībā ar klientu vajadzībām.
Pastāvīgs kvalitātes un pakalpojumu uzlabojums pēc konkurētspējīgām cenām un īsos piegādes termiņos - tas viss ir daļa no kompānijas darba politikas un mūsu turpmākā interesanta attīstība - uz kārtas.
Arī turpmāk mēs centīsimies panākt jūsu pieprasījumu apmierināšanu ar labi apmācītu un augstas kvalitātes personāla līgšanu, kurš ir spējīgs pārspēt mūsu klientu visas cerības ; kas savu kārt būs sasniedzams ar pastāvīgām investīcijām darba štata formēšanā, tālāko sortimenta izvēršanos un ierīču modernizēšanu.
Šobrīd kompānijas eksports ir vairak virzīts uz Skandināvijas kvalitātes palešu sagatavēm, sētu un dārza materiāliem, virpotiem un mizotiem asinātiem mietiem un stabiem ar apjomu vairāk nekā 50.000 kbm gadā.

CA Timbers Ltd cer, ka jūs atradīsiet mūsu mājas lapu par noderīgu un izpalīdzīgu jūsu vajadzību noteikšanā.

Mēs esam priecīgi ka varam būt jums lietderīgi.


Underconstruction
Mūsu bizness politikas sastāvdaļas :
  • absolūta uzmanības pievēršana kvalitātes un pakalpojumu jautājumiem;
  • konkurētspējīgās cenas un zāģmateriālu krājums pilnā sortimentā un izmēru diapazonā;
  • Rīgas ostas (RD-3) jaudas un iekārtu izmantošana zāģmateriālu temperatūras un ķīmijas apstrādei, ka arī frēzēšanai;
  • savs ražošanas iecirknis, kas nodarbojas ar zāģēšanu un garumošanu;
  • aktīva vides aizsardzības politika;
  • liela palešu sagataves un celtniecības zāģmateriālu, kā arī sētu un dārza elementu rezerve.
Kompānija allaž paplašina mārketinga pētījumus lai apdrošināt augstu līmeni klientu apkalpošanā, kuriem vienmēr ir garantēta iespēja saņemt ātras un profesionālas atbildes uz visiem viņu jautājumiem.

Klients vienmēr var iegūt izsmeļošu informāciju par pasūtījuma virzīšanos, var veikt savus priekšlikumus un ierosinājumus, kā arī pieprasīt ziņas par mūsu produktu un pakalpojumu.

Visu informāciju, kas ir saistīta ar klientu apkalpošanu var saņemt pa tālruni:

+ 371 26482147 - Māris Grišuļs / CA Timbers Ģenerālais Menedžeris
Kompānijas CA Timbers pastāvīga attīstība un stabilitāte - tas ir tiešs rezultāts viņas darbinieku pūliņu, darba komandas labas saskaņotības, ka arī mūsdienu darba apstākļi.

 
 


 


This site was designed with Flash Technology. Get Flash Player! Thanks!
Last updated: