Lietderīgs noradijums:
Kompānija CA Timbers piedāvājot papild pakalpojumus zāģmateriālu apstrādāšanai, izmanto Rīgas ostas RD-3 iekārtas un sertificētos pakalpojumus.

Mēs piedāvājam zāģmateriāliem sekojošus pakalpojumus:

OUR PRODUCT Zāģmateriālu apstrādāšana ar augstspiediena impregnēšanu ar ekoloģiski tīrās vielas "Osmose Naturewood" izmantošanu, zaļos un brūnos toņos.Zāģmateriālu


Imports / Eksports

Naturewood - tā ir viela, kas saglabā zāģmateriālu kvalitātes īpašumus ar konservējošās sistēmas Osmose palīdzību, kuras pamatā ir vara un citu organisko savienojumu izmantošana. Sārmains varš nodrošina koksnes kvalitāti gadu desmitiem neatkarībā no šīs koksnes izmantošanas vietas: Eiropā, Ziemeļamerikā, Austrālijā jeb Japānā. Osmose Naturewood var būt izmantots nožogojumu, grīdas, landšafta un celtniecības dēļu apstrādē un t.t.

Koksne, atrodoties vaļējā gaisā zināmos apstākļos, īpaši ja mitruma saturs pārsniedz 24%, paliek īpaši noskaņota uz dažādu sēnīšu un kukaiņu ietekmi. Tādā situācija koksnes lietošanas laiks, kas ir pienācīgi apstrādāta, ir 5-10. reizes ilgāks par neapstrādātu.

Standarta šķīdumizture - 4,0 kg / kbm jeb 5,3 kg/ kbm, pēdējā ir rekomendēta sētu mietiem un zāģmateriāliem, kas izmantojās galdniecības darbos pie ārējās apdares.
www.osmose.co.uk


HT - tas ir žāvēšanas process speciālās kamerās pie gaisa temperatūras 56 grādi pēc Celsija 30.minūšu laikā. Rezultātā koksne kļūst aizsargāta no bojāšanas, pūšanas, kāpuru grauzumiem.

Visi zāģmateriāli, kas ir apstrādāti tādā veidā, piegādājās klientiem pilnā atbilstībā ar pēdējām Fitosanitārām prasībām.
Mūsu rezervuāros skujkoku koksnes sugu pretzilēšanas un pretpelējumsēnes apstrādē izmantojās ''Sinesto B'', ''BASF Oy Wolman Division" ražots (Somija). Tas ļauj koksnei elpot un mitruma saturam viņā samazināties. Bez tam, tas vēl papildus aizsargā zāģmateriālus, īpaši agrā pavasarī - paaugstināta mitruma periodā, traucējot krāsas maiņai un pelējuma sēnītes attīstībai uz virsmām.

Antiseptikai ''Sinesto B'' ir kompānijas ''Finnish Chemicals OY" sertifikāts.Tas ir automatizēts atūdeņošanas process no svaigi zāģētās koksnes ar augstas temperatūras un gaisa plūsmas izmantošanas palīdzību pārvaldāmā vidē.

Kā rezultāts - izmēru stabilitāte un virsmu deformāciju samazināts risks, pelējuma sēnītes un puves eksistēšanas neiespējamība uz sausas koksnes, konservantu piekļuves uzlabošana, paaugstināta izolācija un izturība, svara samazinājums.

Savā darbā mēs izmantojam mūsdienīgas ārzemēs ražotas kaltes, nepieciešamības gadījumos varam piedāvāt sertifikātus.
Uz pilnīgi automatizētām, lielātruma līnijām no firmas WEINING (Vācija) ar 8-ām ēvelēšanas galviņām, kuras izmantojās mūsu Latvijas mūsdienīgās ēvelēšanas ierīcēs, mēs izgatavojam sertificētu produkciju no Latvijas priedes un egles izlases partijām.

Mūsu galvenie ēvelēto zāģmateriālu lietotāji ir:
  • Neatkarīgie Būvētāji un zāģmateriālu Vairumtirgotāji;
  • Kokapstrādes ražotnes, kā piemērs nelieli ražotāji.
Zāģmateriālu šķirošana (vizuāla izturības noteikšana pēc Eiropas standartiem C16 / C24), atbilstībā ar klientu specifikācijām.
Sertificēti speciālisti - šķirotāji, apmācīti celtniecības dēļu vizuālai šķirošanai: C16 ( paražu lietošanai ) un C24( specializētai izmantošanai), kontrolē šķirošanas procesu apzīmogojot katru dēli un līdz ar to norādot uz viņa klasi.
Tai pašā laikā šķirošanas process pēc izturības palīdz nodrošināt konstrukciju un uzdoto zāģmēru ekonomiju.
Mēs izmantojam TR -līnijas, nodrošinātas ar koncerna TRADA sertifikātiem

 


 


Saits strādā ar Flash Tehnology lietošanu. Saņemiet Flash Player! Paldies!
Last updated: